blog.eReport.sk

Odtajnená korešpondencia IV.

Servus ČMELIAK,

tu ĽALIA, tu ĽALIA. Prepínam. Podávam správu vo veci plánu na bezbolestné prevzatie moci a odstavenie OBJEKTU 1 / CIKAČ /. Ako si už uviedol, situácia už nezniesla odklad, najmä po tom, čo sa OBJEKT1 / ďalej len „O1“ / postavil na Hodžovom námestí pred bránu paláca, aby v priamom prenose v tzv. Močovke / citát BLAHA LUJZA TÉR / dokázal, že sa proti OBJEKTU 0 nedá cikať. Našťastie bola noc a bola tam len ochranka.

Okamžite sme započali s prípravami podľa pokynov pre akciu POTEMKIN. Vedenie súkromnej televízie nám ústretovo poskytlo svoje kedysi štátne ateliéry. Predstavili sme sa ako filmová produkcia tretej, záverečnej časti trilógie Únos – Sviňa – ZABÍJAČKA. Autor scenára, maďarský veterán pop music Rezsô Šoltész, musel akože ostať doma v rámci zatvorených hraníc ich otčiny. Veľmi rýchlo sme sa dohodli a mohli sme začať s budovaním kulís pre. Po detailnom preštudovaní životných návykov a denných zvyklostí O1 sme pripravili zoznam jednotlivých prostredí, v ktorých sa 01 pohybuje . Vynechali sme jeho rodinný neskolaudovaný dom, kde ho ešte nikto nevidel, iba ochranka.

Vo výsledku pôjde pre potreby akcie POTEMKIN / ZÁBÍJAČKA o nasledovné objekty resp. kulisy :

– úrad vlády – pri schodoch

– pandemická komisia – pri obrazovke

– účelové zariadenie vlády Bôrik – pri sklených dverách

– parlament – schody

Tieto prostredia sú už dobudované.

Vo výstavbe sú objekty:

– Brusel – vstupné foajé Európskej komisie

– pracovňa Angely Merkel – hocikde

– pekná a drahá vila – akože Nice /

Pobyt O1 v iných prostrediach sa nepodarilo za posledné roky preukázať.

Ďalej sme pripravili aj jednu zadnú projekciu, na ktorej sa budú premietať zábery z cesty po diaľnici z mesta TT do mesta BA a späť. Tiež sme prepílili napoly jednu vládnu limuzínu, v ktorej sa O1 bude „akože“ prepravovať.

Všetko je teda pripravené na deň D. Záleží od zvolenej stratégie, ako sa akcia POTEMKIN začne. Odporúčame pri reálnom dovoze O1 z TT vysadiť ho podľa harmonogramu pred tzv. sklenenými dverami na Bôriku, ale v ateliéri na Kolibe, v prostredí 1 , alebo v prostredí 2 – na úrade vlády pri schodoch. Ďalej už sa bude O1 pohybovať medzi prostrediami úplne autonómne. Komparz bude zabezpečený , v podstate pôjde o niekoľko bezdomovcov z OZ „Brechajúca mačka“ v prestrojení za mienkotvorných novinárov.

Teraz je rad na Tebe, drahý ČMELIAK. Osud nášho národa je v Tvojich rukách. Všetci čakáme na dohodnutý signál – niektorý z ministrov vlády príde v rybárskom obleku pred kamery a povie heslo : „PRÁZDNA ŠPAJZA – NEPOKAZME MU TO“.

Držme si palce. Ak bude tento list prezradený, nosím so sebou v deravej plombe kapsľu s vakcínou na covid vo vývoji. Snáď bude v osudovej chvíli už funkčná.

S pozdravom

ĽALIA

alias Ján Ľalia – Nepoškvrnený

nadzbrojník ÚÓÚÓÚÓúóú…

4.6 9 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Autor blogu

Martin Sarvaš

Martin Sarvaš

Martin Sarvaš autor piesňových, väčšinou rockových textov, ako aj textov muzikálov a spevohier . Manažér skupiny Tublatanka v jej najplodnejšom období 1982 -1992. Autor a moderátor viacerých cyklických rozhlasových a televíznych relácií . Zakladajúci člen a predseda Rady Slovenskej hudobnej asociácie,. Zakladajúci člen, neskôr výkonný tajomník a predseda Rady Zväzu autorov a interprétov. Pôsobil na viacerých manažérskych postoch v oblasti médií...

Archív blogov

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.