blog.eReport.sk

Blogeri

Andrej Bem

Obyčajný chalan rád by som Vám začal písať o tom ako to celé u mňa vzniklo, myšlienka robiť niečo pre ľúdi, môj blog bude mať názov: Auto a duša.

Fedor Flašík

Fedor Flašík

Úspešný podnikateľ v oblasti reklamy a politického marketingu

Martin Sarvaš

Martin Sarvaš

Martin Sarvaš autor piesňových, väčšinou rockových textov, ako aj textov muzikálov a spevohier . Manažér skupiny Tublatanka v jej najplodnejšom období 1982 -1992.
Autor a moderátor viacerých cyklických rozhlasových a televíznych relácií .
Zakladajúci člen a predseda Rady Slovenskej hudobnej asociácie,. Zakladajúci člen, neskôr výkonný tajomník a predseda Rady Zväzu autorov a interprétov.
Pôsobil na viacerých manažérskych postoch v oblasti médií a hudobného priemyslu, neskôr pracoval v štátnej správe a diplomacii, o. i. aj ako riaditeľ Slovenského inštitútu v Berlíne.

Robert Bestro

Som politický stratég so zameraním na bezpečnostnú, hospodársku a športovú politiku. Vyštudoval som bezpečnostné a strategické štúdie, hospodársku politiku a medzinárodné vzťahy na MU v Brne. Za sebou mám skúsenosti s prácou v treťom sektore ako predseda MSD, ktorým som dodnes, ďalej na Úrade podpredsedu vlády a v NR SR so zameraním na obrannú a bezpečnostnú politiku. V súčasnosti pracujem ako politický stratég pre ľavicové subjekty.

Slavěna Vorobelová

Slavěna Vorobelová

Pohľad na aktuálne politické dianie. Viac o mne www.vorobelova.sk.

Archív blogov

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.